Birimlerimiz

Genç  Meslek Yüksekokulu 

Bingöl il merkezinden Diyarbakır istikametine doğru yaklaşık 20 km uzaklıkta bulunmaktadır. Cephesi anayola bakmaktadır. Genç ilçe merkezinde bulunan okulda yaklaşık 340 öğrenci eğitim görmekte olup, tek binada hizmet yürütülmektedir. Binada, sınıflar- kantin ve idari kısım bulunmaktadır. 4  Özel Güvenlik Görevlisi tarafından 24 saat sistemine göre güvenliği sağlanmakta olup,  bina içi ve dışı kamera sistemiyle desteklenmiş ayrıca ilçe merkezinde bulunması nedeniyle Genel Kolluk Kuvvetleri ile de  iç içe durumda olup her an kontrol altında tutulmaktadır.

 


Solhan  Meslek Yüksekokulu

Bingöl il merkezinden Muş istikametine doğru  yaklaşık 50 km uzaklıkta bulunmaktadır. Cephesi Solhan Devlet Hastanesine bakmaktadır. Solhan ilçe merkezinde bulunan okulda yaklaşık 200 öğrenci eğitim görmekte olup, tek binada hizmet yürütülmektedir. Binada, sınıflar- kantin ve idari kısım bulunmaktadır. 4  Özel Güvenlik Görevlisi tarafından 24 saat sistemine göre güvenliği sağlanmakta olup,  bina içi ve dışı kamera sistemiyle desteklenmiş ayrıca ilçe merkezinde bulunması nedeniyle Genel Kolluk Kuvvetleri ile de  iç içe durumda olup her an kontrol altında tutulmaktadır.


Termal Tesis 

Bingöl il merkezinden Erzurum istikametine doğru yaklaşık 20 km uzaklıkta bulunmaktadır. 6  Özel Güvenlik Görevlisi tarafından 24 saat sistemine göre güvenliği sağlanmakta olup,  bina içi ve dışı kamera sistemiyle desteklenmiş ayrıca Belde merkezinde bulunması nedeniyle Genel Kolluk Kuvvetleri ile de  iç içe durumda olup her an kontrol altında tutulmaktadır.


Uygulama Çiftliği

Bingöl il merkezinden Genç istikametine doğru yaklaşık 15 km uzaklıkta bulunmaktadır. 2 Özel Güvenlik Görevlisi tarafından 08/17 saat sistemine göre güvenliği sağlanmakta olup,  Tesis içi ve dışı kamera sistemiyle desteklenmiş ayrıca Jandarma Bölgesinden bulunması nedeniyle Genel Kolluk Kuvvetleri ile de  iç içe durumda olup her an kontrol altında tutulmaktadır.


Bingöl Meslek Yüksekokulu

Bingöl il merkezinde olup Bingöl Üniversitesi Ana Kampüsüne yaklaşık 2 km uzaklıkta bulunmaktadır. İl merkezinde bulunan okulda yaklaşık 5000 öğrenci eğitim görmekte olup, tek binada hizmet yürütülmektedir. Binada, sınıflar- kantin ve idari kısım bulunmaktadır. 8  Özel Güvenlik Görevlisi tarafından 24 saat sistemine göre güvenliği sağlanmakta olup,  bina içi ve dışı kamera sistemiyle desteklenmiş ayrıca il merkezinde bulunması nedeniyle Genel Kolluk Kuvvetleri ile de  iç içe durumda olup her an kontrol altında tutulmaktadır.


BİNGÖL ÜNİVERSİTESİ HAYVAN HASTANESİ

Bingöl il merkezinde olup Bingöl Üniversitesi Ana Kampüsüne yaklaşık 3 km uzaklıkta Jandarma Bölgesinde bulunmaktadır. Veteriner Fakültesi öğrencilerinin uygulama alanı ayrıca ve vatandaşa hizmet vermektedir. Binada, sınıflar ve uygulama alan ve tedavi merkezleri bulunmaktadır. 8  Özel Güvenlik Görevlisi tarafından 7/24 saat sistemine göre güvenliği sağlanmakta olup,  bina içi ve dışı kamera sistemiyle desteklenmiş ayrıca il merkezinde bulunması nedeniyle Genel Kolluk Kuvvetleri ile de  iç içe durumda olup her an kontrol altında tutulmaktadır.